Bu Site Avon Resmi Web Sitesi Değildir.
Avon'da nasıl kazanç sağlanır?

Birçok ülkede ürünleri satılan ve severek kullanılan Avon ürünleri doğrudan satış yöntemiyle satılmaktadır. Bu yöntem mağaza gibi satış noktalarının olmadığı, kişilerin katalog üzerinden ürünler hakkında bilgilendirerek satış yapma şeklidir.

En etkili satış yöntemi olan katalog ile yapılandır hem insanlara kazanç kapısı sağlıyor hem de ürünlerin güvenilir kişiler ile birçok yere ulaşmasını sağlıyor. Bir düşünün mağazadan hiç tanımadığınız satış sorumlusundan mı almayı tercih edersiniz yoksa ailenizden, arkadaşınızdan veya güvendiğiniz birinden mi almayı tercih edersiniz? Cevap açık ve net bir şekilde belli değil mi? Avon bu işi 130 yıldır bu şekilde ürünlerinin satışını yaptırdığına göre demek ki doğru bir pazarlama şekli.

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum Avon kazanç sisteminde temsilcilik ile başlayıp satış lideri, uzman lider, bronz lider, gümüş lider, altın lider, platin lider, direktör, kıdemli direktör, grup direktörü, koordinatör, kıdemli koordinatör ve grup koordinatörü pozisyonlarına gelip bu pozisyonlarınızı koruduğunuzda ciddi rakamlar kazanıyorsunuz. Kazançlarınızın yanı sıra primler ve çok güzel hediyeler de beraberinde geliyor.

İletişim

  • 05072155128
  • 05072155128
  • nahidebalcas@hotmail.com
Copyright 2020 © Ücretsiz Hızlı Kayıt Ol - Tüm Hakları Saklıdır.