Bu Site Avon Resmi Web Sitesi Değildir.
Avon temsilcisi her ay sipariş vermek zorunda mı?

Avon temsilcisi her ay sipariş vermek zorunda mı? Avona üye olan herkesin en çok merak ettiği soruların başında Avon da her ay sipariş vermek zorunlu mu sorusu oluyor. Avona kayıt olmak ücretsiz olduğu gibi her ay sipariş verme zorunluluğu da yok.Bu konuda çevrenizden yanlış şekilde duyumlar alabilirsiniz. Aklınızdaki soruları cevaplayarak sizleri rahatlatmak istiyoruz.

Avonda satış yapma,sipariş verme zorunluluğu ve satış limiti yoktur.İster 300 tl ister 10 tl. Bu sizin ihtiyaçlarınıza ya da satış yapmanıza bağlıdır. Avon siparişlerinde sadece Kargo limiti vardır.Bu da bir çok firmada olduğu gibi.Genelde kargo limiti temsilci fiyatı ile 120 tl dir. Örneğin katalogdan 150 tl alışveriş yaptığınızda bunun size ortalama temsilci fiyatı 120 tl olmakta ve katalog fiyatıyla ile temsilci fiyatı arasında kalan tutar sizin kazancınız olmaktadır.

Ancak bazen bu kargo limiti 75 tl,60 tl veya 50 tlye düştüğü zamanlar da olabilmektedir. Eğer kargo bedelinde her hangi bir düşme veya yükselme olursa bu size SMS veya üst yöneticileriniz tarafından bilgilendirilmektedir. Avon temsilci sayfasından da takip edebilirsiniz. Avon temsilcisi her ay sipariş vermek zorunda mı?

İletişim

  • 05072155128
  • 05072155128
  • nahidebalcas@hotmail.com
Copyright 2020 © Ücretsiz Hızlı Kayıt Ol - Tüm Hakları Saklıdır.